Witam w machomanii

[...] 

           Jakieś sześć lat temu odkryłem, że jestem Macho.
Taki prawdziwy, najprawdziwszy; tylko, że mam „o” z laską. Lubię bawić się tą myślą, od czasu do czasu zarażam nią kogoś i czekam na dowcipny return.
Ale machos to dziś raczej przeżytek, więc zwykle dostaje mi się po nosie. Nie jestem macho, mimo, że czasem tak właśnie piszę! Powiedzcie sami - kto widział macho, co nosi okulary? Wyobrażacie sobie Henka Chinaskiego w brylach?

Na koniec tego myślenia podzieliłem swój czas na nowo. Na trzy części, w tym jedna jest tylko dla mnie. W ten sposób zostawiłem sobie dość miejsca na pisanie.
I dlatego dziś jest ta strona.
Oraz te wszystkie teksty, do których zapraszam.
  

witajcie w machomanii

Napisz...zapytaj

Imię i nazwisko:

*

Email:

*

Telefon:

Treść:

*

Kariera MelaniP.

29.5.14

Kariera Melanii P., celebrytki o niezwykłej urodzie ciała i ducha rozwija się błyskawicznie. Oczywiście zrobiło się o niej głośno za sprawą procesu sądowego, w którym były partner, zażądał zwrotu pieniędzy  za operację powiększenia jej piersi. Ale zwycięstwo MelaniP. było jednak wszechstronne i iście królewskie -stołeczna sędzia błyskawicznie rozstrzygnęła sprawę na jej korzyść (robiąc przy tym karierę  medialną), a tryumf napędził  błyskawiczną dalszą karierę bohaterki.

Obecnie MelaniP. jest uznaną gwiazdą showbiznesu. Najbardziej rozpoznawalny polski celebryta Jan Nieznany zaprosił właśnie bohaterkę „afery piersiowej” do wspólnego występu podczas wernisażu najnowszego singla grupy „Słoiki londyńskie". W czasie koncertu wokalista wywołał MelaniP.  na scenę słowami "Przed Państwem Polska Królowa Słoików". MelaniP. oczywiście pojawiła się w stylizacji podkreślającej jej ogromne, sztuczne piersi, ale  także i długie, niezwykłej urody (ponoć jak najbardziej naturalne jednak) nogi. Po wejściu na scenę gwiazda podeszła do przygotowanego specjalnie dla niej stołu i w rytm muzyki zaczęła piersiami ubijać mięso na kotlety. Co bardziej dociekliwi w świetle scenicznych świateł dostrzegli jednak naszyjnik z kiełbasek i cień zarostu na twarzy celebrytki, więc pokaz zakończył się skandowaniem nowego polskiego powiedzenia „Kobiety zapuszczajcie brody, mężczyźni depilujcie twarze!”.

Mówi się, że już wkrótce MelaniP. stanie się ikoną nowoczesnego feminizmu. Nowa gwiazda od niedawna pobiera lekcje tlugu i kudo (daido – juku) oraz zapowiada, że wkrótce udzieli wywiadu w gudżarati poświęcony słynnemu założeniu Foucaulta, że „władzę sprawuje się nad tymi, którzy stają w obliczu wyboru, a jej celem jest wpływać na to, jaki on będzie" w kontekście katolickiego dogmatu piękna kobiecego ciała jako dzieła skończonego Twórcy. Portal Elektroniczny Braffiter podpisał z nią kontrakty na zimowe testowanie bardotek trzeciej generacji, a  były partner od tygodnia głoduje pod jej oknami z transparentem „Kocham swoje silikony”. Dzięki MelaniP. swą karierę rozwija także Jan Nieznany,  jej showbiznesowy odkrywca, który właśnie został  zaproszony z prelekcją „ Jak rodzą się gwiazdy” na przyszłoroczny  Światowy Kongres Kobiet Kombatantek.

Dzieje się, ludzie, dzieje się…

 

29-05-2014 12:57:06

Komentarze (0)

Brak wystawionych opinii...

Wystaw komentarz

Nick:

Email:

Trerść:

« powrót